• 0 542 258 83 67
  • 0 312 394 13 96
  • info@alutemptr.com

Ankara Cam Balkon Fiyatları

Firmamızda katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon, motorlu giyotin cam, kış bahçesi, teras kapatma, ofis bölme ve otomatik tente ürünlerini bulabilirsiniz. ALUTEMP CAM BALKON Ankara'daki tüm ilçe ve semtlerde üretim ve montaj hizmeti vermektedir.

Ankara Cam Balkon Firması

Kolay ve güç gerektirmeyen son derece pratik olan Katlanır cam balkon sitemleri aynı zamanda bulunduğu alana dekoratif bir görüntü sağlamaktadır. Alan kaplamaz, soğuk havayı engeller, rüzgardan ve tozdan uygulanan alanı korumaktadır.

Alütemp Cam Balkon

Alütemp Cam ve Alüminyum Cam Balkon olarak Ankara Cam Balkon sistemleri, ısıcamlı cam balkon, alüminyum doğrama, sürme cam balkon, eşikli,eşiksiz cam balkon hizmetlerimiz ile Ankara’nın her noktasına en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Cam Balkon İle Şıklık Ve Estetik

Yaşamkent cam balkon oldukça sağlamdır. Hava şartlarından etkilenerek bozulmaya neden olmaz. Rüzgâr, kar, yağmur, çarpma gibi dış etkilere karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Firmamız tarafından kullanılan bağlantı malzemeleri, cam malzemeler, alüminyum parçalar ile yardımcı ürünlerin tamamı yüksek kaliteli, sertifikalı ve garantilidir. Uzun yıllar herhangi bir bakım gerektirmeden uygun Ankara cam balkon fiyatları ile yapılan malzeme ilk günkü şık, estetik ve güvenli duruşunu muhafaza eder.

İstenen renk, genişlik ve uzunlukta ekonomik olarak Ankara cam balkon fiyatları ile sahip olmak mümkündür. Yaşamkent cam balkon kirlenmeye karşı dirençli ve temizliği çok kolaydır.

Yaşamkent cam balkon şık, sağlam, dekorasyona uygun ürünleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Ankara cam balkon fiyatları müşterilerin istekleri, mekânın ihtiyaçlarına göre değişmektedir.

Isıcamlı Cam Balkon

Son yıllarda daha iyi ısı izolasyonu sağlaması amacıyla ısıcamlı cam balkonlara karşı bir talep artışı söz konusudur. Hem soğuğa, hem de sıcağa karşı koruma sağlamaktadır. Cam balkon ve Pvc doğrama arasında bir yalıtım elde edilir.

Sürgülü Cam Balkon

Özellikle cafe-restoran gibi yoğun insan trafiğinin olduğu mekanlarda tercih edilmektedir. Az sayıda olsa da evlerde tercih edenler de bulunmaktadır. Düz bir alanda kendi özel rayları üzerinde sağa ve sola hareket eder.

Ankara Cam Balkon

Balkonların estetik bir şekilde kapatılarak yaşam alanlarına dönüşmesini sağlamak amacıyla cam balkonlara karşı bir ilgi oluşmuştur. Temperli cam ve alüminyum malzemeden yapılması nedeniyle uzun yıllar kullanılmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Geçmişten gelen tecrübesi ve uzman ekibi ile Cam Balkon sektörüne yenilikçi bir anlayış katan firmamız, değişen dünyayı ve teknolojileri yakından takip etmeyi kendine vizyon olarak görür ve bu doğrultuda müşterilerine özel çözümler sunar.

Cam balkon sistemlerinde eskiye göre izolasyon yalıtım daha kuvvetlidir. Yağmur sularının mutlaka bir yol bulup sızdığı sistemlerde yapılan yanlışlar kalitesiz fitil kullanımı ve yanlış montaj yapılmaktan kaynaklanmaktadır. Profesyonel bir ankara cam balkon firması doğru uygulama ve montajla iyi bir izolasyon yapabilir.

Genelde cam balkonlar kullanıldıkları alanlar ömrünü belirlemektedir. Evlerde çok daha uzun süre kullanım ömrü varken ticari işletmeler evlere göre daha kısadır. Gün içerisinde sık kulanım ve kullanıcı davranışları ömrü direk etkilemektedir.

Genelde Ankara Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar temperli camlarla kullanılmaktadır.Buda kırılma olasılığını 100%’e yakın olmamakla birlikte ez aza indirmektedir. Sert darbelere ve sıkışıklığa maruz kaldığında küçük parçalar halinde kırılmaktadır. Ancak sektörümüzde ucuza kaçıp maliyeti düşürmek için kalitesiz cam kullanan firmalarda yok değildir. Profesyonel Ankara cam balkon hizmeti almak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

İstediğiniz ölçülerde ve kalitede sizlere en iyi işçilik ve montaj hizmeti en uygun fiyatlara yapmaktayız. Sizlere sağlıklı cam balkon fiyatları verebilmemiz için uygulama yapılacak alan ve metraj bilgilerine tam sahip olmamız gerekmektedir. Firmamız sizlere yüksek kalitedeki ürünleri en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Montaj süresi alan büyüklüğüne göre sürmektedir. Genelde 1 gün içerisinde montaj ekibimiz uygulamayı tamamen bitirmektedir.

Ankara Cam Balkon Sistemleri mevcut alana göre farklı modellerde uygulanabilmektedir. Hem dekoratif görüntü açısından farklı model hemde fiyatlar açısından farklı ürün gruplarımız bulunmaktadır.

Yaptığımız İşler

Alütemp Cam ve Alüminyum sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Ankara Cam Balkon

Ankara Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Sürme Cam Balkon

Sürme Cam Balkon

Katlanır Kış Bahçesi

Katlanır Kış Bahçesi

Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Fiyatları

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon

İncek Cam Balkon

İncek Cam Balkon

İncek Cam Balkon

İncek Cam Balkon

Alutemt Cam Balkon

Alutemt Cam Balkon